Pirma paskola nemokamai: už ir prieš

pirma paskola nemokamai

Lietuvoje greitųjų kreditų tematika yra neišsemiama. Kol vieni piktinasi, kad tiek daug kompanijų teikia tokias paskolas ir juolab taip lengvai, tuo tarpu kiti džiaugiasi, kadangi atsakingai pasiskolinę jie visada laiku grąžina pinigus. Pirma paskola nemokamai skamba lyg sapnas, kadangi nei viena kompanija nesutiktų paskolinti jeigu negautų iš to kokios nors naudos. Išties, pirmo nemokamo kredito paslauga Lietuvoje egzistuoja ir daugelis tvirtina, kad čia nėra jokios apgavystės. Paprasčiausiai, grąžinsite tiek, kiek ir pasiskolinote.
Tiesa, pirma paskola nemokamai dažniausiai suteikiamas tuomet, kai skolinamasi be užstato. Jeigu esate nedirbantis asmuo, tokiu atveju paskola su užstatu jums labiau tinkantis pasirinkimas. Vėlgi, kol vieni piktinasi, kiti – džiaugiasi. Svarbiausia įvertinti visus aspektus, kad būtumėte tikras, jog pasirinkimas pilnai patenkina poreikius.
1. Užstatu dažniausiai tampa transporto priemonės, kadangi jų vertė labiausiai atitinka asmens pasiskolinimo poreikius. Tiesa, kartais siūloma užstatyti ir nekilnojamą turtą, tačiau tai pasiteisina tik tokiu atveju, jeigu reikalinga paskola yra ypač didelė. Tuomet labiau tinka kreiptis į bankus.
2. Dažniausiai įmonės suteikia galimybę pasiskolinti iki 90-ies procentų užstato vertės. Daugeliui tokios sumos pilnai užtenka, tačiau jeigu reikia daugiau – kreipkitės individualiai į kompanijos vadybininkus.
3. Jeigu laiku nepavyko atiduoti sumos – nereikia iškart bijoti. Daugeliu atveju pirmiausia siūloma prasitęsti pinigų atidavimo laiko tarpą. Ieškoma kompromiso, kuris tiktų abejoms pusėms niekas labai staiga jūsų užstato nepasisavins.
4. Užstato palikimas nereiškia, kad transporto priemone negalėsite naudotis. Tikrai galite. Paprasčiausiai, tik dokumentuose bus pažymėta, kad pinigų neatidavimo atveju užstatas atiteks įmonei. Šiaip sėkmingai juo naudokitės.
5. Siekiant, kad viskas būtų skaidru ir tenkintų abiejų pusių poreikius – pasirašoma sutartis, kurioje detaliai aptariamos visos smulkmenos. Labai svarbu, kad klientas ypač detaliai viską perskaitytų ir tuo pačiu iškilus klausimams būtinai kreiptųsi į skolintojus.
Pirma paskola nemokamai labai geras pasirinkimas tiems, kurie negauna kiekvieną mėnesį reguliarių pajamų galinčių užtikrinti, kad jie bus pajėgus pinigus atiduoti. Tokias paskolas taip pat teikia labai didelis kompanijų skaičius, tad naudinga paskirti laiko lyginimams ir atsakymų į klusimus ieškojimas. Kuo detaliau susipažinsite su tam tikra kompanija, tuo tikresni galėsite būti, kad visi Jūsų poreikiai bus patenkinti ir sėkmingai grąžinęs pasiskolintą sumą su palūkanomis galėsite gyventi toliau.
Skolinkitės atsakingai ir įvertinęs savo riziką.