Paskolos jums gali būti suteikiamos ilgam terminui

paskolos jumsGriežtėjančios kreditų išdavimo sąlygos tik parodo, kad netolimoje ateityje paskolos jums kiekvienoje bendrovėje ko gero bus išduodamos ir ilgam laikotarpiui. Štai tuoj nuo naujų metų pasikeis skolinimosi sąlygos – palūkanos mažės, o tai reiškia, kad kreditoriai bus priversti nurodyti ir ilgesnį kreditavimo laikotarpį. Tai reiškia, kad artimiausiu metu gali būti didelių pokyčių greitų kreditų bendrovių tarpe. Vienas labiausiai laukiamų – kreditorių siūlomas skolinimo terminas kaip reikiant pailgės, o tai naudinga bus būtent tiems, kurie ketina skolintis. Jau ir dabar palūkanos po trumputį yra nuleidžiamos, o nuo sausio pirmosios, jos turės būti nuleistos visose įmonėse.

greita paskola is credit24 kreditai is smspinigai greita paskola is credit24 kreditai is provident

Greitieji kreditai ilgam laikotarpiui dabar suteikiami tikrai ne visose bendrovėse – daug daugiau yra įmonių, kurios teikia trumpalaikes paskolas. Ilgesiam laikotarpiui imti paskolą yra naudingiau, nes čia galima pasinaudoti tokiomis teisėmis, kaip palūkanų perskaičiavimas grąžinant skolą anksčiau. Trumpai tariant, ilgiems terminams skolintis verta todėl, kad vartotojas turi teisę tą skolą grąžinti anksčiau nustatyto termino. Tada kredito bendrovė bus priversta proporcingai perskaičiuoti palūkanų normą, tad klientui nebereikė sumokėti tų palūkanų, kurios nespėjo susikaupti. Čia išlenda gana paprastas niuansas, kuriuo nepatenkinti yra kredito teikėjai.

Ilgam laikotarpiui siūloma skolintis kiekvienam, o jeigu yra galimybė – rinktis maksimalų skolinimosi terminą. Kodėl? Galbūt nepastebėjote, bet kreditų bendrovės, skolindamos ilgiausiam laikotarpiui, nuleidžią metinę palūkanų normą. Tai reiškia, kad jūs mokate maksimaliai mažiausias palūkanas ir jos taikomos proporcingai. Jeigu jūs grąžinate kreditą anksčiau laiko, jums bus perskaičiuojamos palūkanos pagal mažiausią palūkanų normą. Trumpai tariant, jeigu sutartyje jūs nurodysite metų skolinimosi laikotarpį, jums bus taikomos vienos palūkanos, bet jeigu kredito terminas bus penkiems metams, tada palūkanos mažės. Dabar galima ir patiems paskaičiuoti – ilgesniam laikotarpiui taikomos mažesnės palūkanos, o tai reiškia, kad ir perskaičiavimo metu bus taikomas proporcingas perskaičiavimas, kas leidžia suprasti, jog viską lemia tik terminas – kuo jis ilgesnis, tuo mažesnes palūkanas teks mokėti perskaičiavimo metu. Žinoma, čia reikia žiūrėti ar ilgėjant terminui kredito bendrovė leidžia palūkanas dar labiau.