Paskolos ir kreditai: jų išdavimo tvarka

paskolos ir kreditaiKadangi Lietuvoje daugėja žmonių, kurie skolinasi iš greitųjų kreditų bendrovių, būtina viešoje erdvėje kalbėti apie tų paskolų išdavimo tvarką bei galimas skolinimosi pasekmes. Įprastai paskolos ir kreditai kiekvienoje bendrovėje suteikiami pagal vienodą tvarką, tačiau vienoje kitoje gali skirtis tam tikri reikalavimai. Būtina žinoti, kad besiskolinančiųjų tarpe yra ir skirtingus pajamų šaltinius turinčių asmenų, tad jiems gali būti taikomi papildomi reikalavimai pajamų pagrįstumui įrodyti. Kreditų išdavimo tvarka yra paprasta, tad ją galima išdėstyti į kelis punktus.

greita paskola is credit24 kreditai is smspinigai greita paskola is credit24 kreditai is provident

Pirmiausia, Jums reikia ieškoti kredito bendrovės, kuri teikia paskolas. Bene didžiausia kvailystė būtų skolintis iš tų įmonių, kurios nustato dideles palūkanas. Juk šioje rinkoje yra daug kreditorių, o tai reiškia, kad ir pasiūlymai visi yra itin konkurencingi. Be jokios abejonės, pirmiausia turėtumėte daug laiko skirti domėjimuisi kredito bendrovėmis – turite išsirinkti tą, kuri siūlo mažiausias palūkanas. Tai padaryti nėra sunku, nes visą kreditorių sąrašą jūs galite rasti Lietuvos Banko interneto svetainėje. Ten nurodomas sąrašas, į kurį įtraukiamos vartojimo kredito bendrovės. Joms suteikta tesės teikti paskolas. Pagal tą sąrašą turite žiūrėti kuri įmonė siūlo mažiausias palūkanas. Visos paskolos ir kreditai turi būti imami tik atsakingai, tad jokiu būdu nesiskolinkite ten, kur kažkokią įmonę atradote pirmiausiai.

Susiradę geriausią pasiūlymą pateikusią kredito bendrovę, užpildykite paraišką joje. Čia labai reikėtų akcentuoti vartotojams tai, kad paraiškos pateikimo metu jokiu būdu negalima skubėti. Tam yra kelios priežastis. Pagrindinė yra ta, jog dėl neteisingų duomenų jūsų kredito paraiška bus atmesta. Jums būtina peržiūrėti visą surašytą informaciją, ir prieš pateikiant paraišką, ištaisyti klaidas. Tai galioja ir rašant tikslią pajamų bei išlaidų sumas, kurias vėliau kreditorius patikrins. Pateikiant paraišką, jums reikės patvirtinti, kad sutinkate, jo jūsų duomenys būtų patikrinti. Tam jums reikės pervesti simbolinį mokestį į kreditoriaus banko sąskaitą arba pagal instrukciją turėsite nurodyti kodą, kuris jums bus atsiųstas į telefono numerį.

Galiausiai, lieka tik laukti koks atsakymas dėl skolinimo bus suteiktas. Jeigu matote, kad kredito paraišką patvirtinta ir priimta, jums paskola bus pervesta žaibiškai, o jeigu atmesta – bandykite skolintis kažkur kitur.