Mitai apie greituosius kreditus

Lietuvoje grietieji kreditai yra gana dažnai aptariama sritis. Jeigu norite būti tikras, kad sprendimas pasiskolinti būtų geras – tokiu atveju rekomenduojame išsiaiškinti smulkmenas. Pavyzdžiui, pirmas kreditas nemokamai nereiškia, kad jūsų lauks kokie nors papildomi mokesčiai ar panašiai. Tai galimybė grąžinti lygiai tokią pat sumą, kokią ir pasiskolinote.

Kaip ir daugelį kitų paslaugų, taip ir šią yra apipynę daug mitų, kurie kartais trukdo suvokti, kodėl tai tokia puiki paslauga. Kuo detaliau viską išsiaiškinsite – tuo tikresni galėsite būti dėl savo pasirinkimo.

1 mitas – palūkanos labai didelės.

Pirmas kreditas nemokamai suteikia galimybę grąžinti lygiai tokią pat pinigų sumą, kokią ir pasiskolinote. Tai reiškia, kad palūkanos ne tik kad nėra didelės, tačiau tuo pačiu jų visiškai nėra. Jeigu skolinatės ne pirmą kartą, tokiu atveju palūkanos bus, tačiau jos tikrai kur kas mažesnės nei kad nusprendus pasiskolinti iš banko. Svarbiausia įvertinti kuo daugiau įmonių ir pasinaudoti tos paslaugomis, kurios palūkanos labiausiai atitinka Jūsų poreikius.

2 mitas – pasiskolinti gali retas asmuo.

Tikrai ne. Greitasis kreditas suteikiamas beveik visiems, kurie tik jo nori. Paprasčiausiai reikia atitikti kelis kriterijus, kurie dažniausiai būna labai minimalūs, kaip amžiaus cenzas, mokumas ir kita. Kriterijų yra labai mažai ir visi jie labai paprasti, tad pasinaudoti galimybėmis visada verta, ypatingai dėl pirmo kredito nemokamai.

3 mitas – privalu turėti geras pajamas suteikiantį darbą.

Tikrai dar vienas ne. Šiuo metu įmonės suteikia paskolas ir tiems asmenims, kurie neturi darbo arba negauna kokių nors pašalpų. Tokiu atveju dažniausiai užstatomas užstatas, kuris ir tampa geriausiu įrodymu, kad pinigus jūs grąžinsite. Nors tokias galimybes suteikia ne visi, tačiau atrast tokią įmonę, kurios pasiūlymas jus tenkina – sunku nebus.

4 mitas – įmonės bando visais būdais jus apgauti.

Kuomet skolinsitės – detaliai perskaitykite visas sąlygas. Jomis yra apibrėžiamos pasiskolinimo galimybės. Jeigu įmonė veikia legaliai – tiksliai žinote ką gausite ir kokią atsakomybę pats prisiimate. Tokį mitą dažnai girdime sąryšyje su pirmu kreditu nemokamai, neva iš tiesų tokių paslaugų niekas neteikia. Bet didžioji dalis įmonių šiuo metu jas teikia, tereikia pasidomėti.

5 mitas – reikia labai ilgau laukti, kol prašymas bus patvirtintas.

Dažniausiai paskolos prašymą patvirtina vos per 10 minučių. Kuomet skolinatės su užstatu, tuomet tenka laukti iki paros laiko. Bet kuriuo atveju – poreikiai yra labai greitai įgyvendinami ir žmonės džiaugiasi, kad netenka varstyti biuro durų.

Jeigu Jums reikia pinigų – kreipkitės į kompanijas, kurios yra pasiruošusios Jums padėti. Svarbiausia, kad visos galimybės yra Jūsų rankose.