Kreditai bedarbiams asmenims suteikiami vis rečiau

kreditai bedarbiams asmenimsKreditai bedarbiams asmenims suteikiami vis rečiau, o tam įtakos turi ir besikeičiantys įstatymai. Greituosius kreditus teikiančios įmonės bedarbiams asmenims pinigus skolinti gali tik tuo atveju, jeigu jie gauna pajamų. Darbo sutartis nėra vienintelis garantas, kuris užtikrina mokaus kliento statusą – mokumas vertinamas atsižvelgiant į visus turimus pajamų šaltinius. Tiesa, ne visi pajamų šaltiniai yra laikomi tvariais, todėl kai kurie jūsų gaunami pinigai gali būti ir neskaičiuojami. Bedarbiai skolintis gali itin sudėtingomis sąlygomis, o dar dažniau kreditai jiems visai nėra suteikiami.

greita paskola is credit24 kreditai is smspinigai greita paskola is credit24 kreditai is provident

Kiekvienas bedarbis, pateikdamas paraišką dėl paskolos, turi pats apžvelgti savo gaunamas pajamas. Jeigu jūs ketinate pateikti paraišką tuo metu kai neturite jokio oficialaus darbo ar kitų pajamų, tai ir patys turėtumėte susiprasti, kad tokia kredito paraiška bus atmesta. Neleidžiama skolinti tiems asmenims, kurie neturi pajamų – tai draudžia įstatymai, todėl neturėtumėte galvoti, kad kreditoriai galėtų padaryti kažkokią išimtį. Jeigu jie tą išimtį ir padarytų, tai tik klausimas kokio dydžio baudą jie gautų nuo priežiūros institucijų. Pirmiausia reikėtų patiems įsitikinti, kad turimos pajamos yra tvarios ir pakankamos, nes tik šitaip išvengsite laiko gaišimo.

Visos paskolos bedarbiams asmenims suteikiamos lygiai tomis pačiomis sąlygomis kaip ir dirbantiems asmenims. Bedarbiai turi nurodyti kažkokį kitą pajamų šaltinį, nes jis yra pagrindinis rodiklis, kuris parodo ar asmeniui gali būti suteikiamas finansavimas. Bedarbiai asmenys turėtų žinoti, kad pašalpos ne visada bus laikomos tvariomis pajamomis, nes jos nebūna mokamos nuolatos. Tai reiškia, kad čia reikėtų dairytis į kitas pajamas – iš savarankiškos veiklos ir t.t. Tačiau, vykdantys savarankišką veiklą jau praranda bedarbio statusą, nes tada jie jau yra laikomi savarankiškai dirbančiais.

Bedarbiais asmenys savo pajamomis gali laikyti gaunamus pinigus iš investicijų, palūkanų, indėlių ir t.t. Žinoma, tokias pajamas būtina įrodyti kredito bendrovei. Dabar kai kurios kredito bendrovės net netikrina ar asmuo nurodo realias pajamas, nes vis dėlto – Lietuvos bankas jau už tai nubaudė ne vieną bendrovę. Ateityje ko gero visos įmonės jau prašys įrodyti visas sumas.